Kancelaria Prawna Ostrowski, Sowa i Wspólnicy sp. k. Warszawa

Adres

Nowy Świat 27A lok. 21
00-029 Warszawa
Pon – Pt: 9:00 – 16:00

Kontakt

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w Warszawie – tu znajdą Państwo kompletne dane kontaktowe. Jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania.


    Kancelaria OSK specjalizuje się w szerokim spektrum spraw związanych z prawem podatkowym, celnym i budowlanym. Zajmujemy się także zagadnieniami związanymi z ochroną własności intelektualnej, danych osobowych i praw autorskich. Pracujemy głównie dla branży logistycznej, budownictwa, nieruchomości i nowych technologii, jednak jesteśmy otwarci także na Klientów z innych gałęzi gospodarki.

    Nasze usługi świadczymy dla przedsiębiorstw, organizacji, korporacji Klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza pozwalają nam sprawnie poruszać się w meandrach przepisów prawa. Naszym atutem jest elastyczność i skuteczność.

    Zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalizm działania. Na przestrzeni lat prowadzenia działalności nauczyliśmy się indywidualnego podejścia do każdej sprawy przy uwzględnieniu wszystkich, nawet najbardziej specyficznych uwarunkowań. Dopiero kompleksowe spojrzenie pozwala spojrzeć na problem w sposób umożliwiających jego rozwiązanie.

    Zapraszamy.