Nieruchomości

NIERUCHOMOŚCI

Jedną z kluczowych specjalizacji naszej kancelarii jest wsparcie przy transakcjach nabycia, dzierżawy i wynajmu nieruchomości oraz prowadzeniu spraw dotyczących zasiedzenia nieruchomości i zniesienia ich współwłasności.

Prawo nieruchomości to szeroki wachlarz zagadnień oraz spraw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ze strony klientów, specjalizujemy się w wielu czynnościach związanych z nieruchomościami. Do kluczowych należą:

  • audyty nieruchomości pod kątem obrotu nieruchomościami;
  • obsługa postępowań wywłaszczeniowych i nacjonalizacyjnych;
  • przeprowadzenie transakcji na nieruchomościach, w tym nie tylko umowy sprzedaży, ale także umowy kredytowe, deweloperskie, spory sądowe na tle realizacji umów;
  • określanie stanu prawnego nieruchomości (zasiedzenie, zniesienie współwłasności);
  • pomoc w działalności pośredników w obrocie nieruchomościami, w tym dochodzenia należności wynikających z umów pośrednictwa.

Realizując wszystkie usługi w zakresie nieruchomości, w tym powyższe, mamy na uwadze przede wszystkim budowanie wartości oraz zabezpieczenie właścicieli przed ryzykiem utraty wartości nieruchomości.

Sprawy dotyczące nieruchomości bywają wyjątkowo skomplikowane, dlatego w razie konieczności korzystamy z pomocy specjalistów w zakresie inżynierii budowlanej, rzeczoznawstwa budowlanego czy majątkowego.

Zdając sobie sprawę ze złożoności postępowań związanych z nieruchomościami, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie pomocy prawnej związanej z szeroko rozumianą działalnością gospodarczą.