O nas

O NAS

Podstawową sferą naszej działalności jest doradztwo prawne w różnorodnych gałęziach gospodarki. Jednocześnie dostarczamy kompleksowych usług prawnych zarówno międzynarodowym korporacjom, stowarzyszeniom, jednostkom samorządu terytorialnego, jak i osobom indywidualnym.

obsluga przedsiebiorstw

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje szczególnie w kilku obszarach, do których należą:

  • postępowania sądowe;
  • obsługa przedsiębiorców z branży TSL, budownictwa i nowych technologii;
  • sprawy podatkowe;
  • sprawy celne.

Wyróżniamy się doświadczeniem w zakresie unikalnych na polskim rynku obszarów, w tym:

  • pomocy prawnej w ramach postępowań dotyczących ustalania wartości celnej towaru,
  • doradztwem z zakresu prawa podatkowego i celnego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z narastających trudności, z którymi borykają się współcześni przedsiębiorcy. Zawodowo wspieramy firmy w radzeniu sobie z problemami wynikającymi z wciąż zmieniającego się prawa i inflacji przepisów.

Czym wyróżniamy się na tle innych kancelarii?

Każdą sprawę analizujemy kompleksowo przy uwzględnianiu wszystkich czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wszystkie sprawy rozpatrujemy w sposób spersonalizowany – tzn. bierzemy pod uwagę aspekty prawne oraz cechy i potrzeby danego przedsiębiorstwa.

Prognozujemy potencjalne skutki podatkowe oraz długoterminowe konsekwencje prawne proponowanych rozwiązań. Takie podejście pozwala nam uzyskać najbardziej optymalne dla danego przedsiębiorstwa skutki krótko- i długofalowe. W efekcie pozwalamy na precyzyjne planowanie działalności firmy na przestrzeni kilku lat.

Mamy świadomość postępującej globalizacji, dlatego zapewniamy pomoc prawną w języku angielskim i niemieckim. Nasi klienci to często firmy prowadzące działalność w szerszym zakresie, niż tylko krajowy. Eksport i import, a także wymiana intelektualna sprawia, że wielojęzykowa komunikacja staje się narzędziem koniecznym dla prawidłowej realizacji zadań przedsiębiorstwa.

Nasi prawnicy stale poszerzają swoją wiedzę poprzez prowadzenie szkoleń i wykładów czy publikacje naukowe z zakresu prawa.

Gwarantujemy przyjazny kontakt. Identyfikujemy się z Klientem dążąc do ochrony jego interesów. Jesteśmy zaangażowani na każdym poziomie realizacji spraw.

Od pierwszego kontaktu z naszym Klientem wykazujemy się elastycznością i staramy się zrozumieć wszystkie indywidualne aspekty sprawy. Każdy przypadek jest inny, dlatego tak ważne jest całościowe poznanie zagadnienia.

kancelaria biuro

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby w zakresie pomocy prawnej związanej z szeroko rozumianą działalnością gospodarczą.